ذوالفقاری به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور منصوب شد
دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی دکتر ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب کرد .
نخستین جلسه ستاد انتخابات کشور برگزار شد
دین پرست عضو و مسوول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور از برگزاری نخستین جلسه رئیس، اعضاء و مسؤولین کمیته های این ستاد با حضور دکتر رحمانی فضلی خبر داد.
انتشار یادداشت رسانه ای وزارت کشور در خصوص انعکاس غیر دقیق اظهارات دکتر رحمانی فضلی
نظر به انعکاس رسانه ای غیر دقیق اظهارات روز گذشته جناب آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور در حاشیه جلسه شورای اجتماعی کشور، متن کامل اظهارات ایشان در این ارتباط که در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران ارائه شده است و همچنین متن این پرسش منتشر می شود.
جمهوری اسلامی ایران در راس کشورهای دارای بیشترین پناهجوی خارجی
مراسم بزرگداشت 30 سال همکاری اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران امروز در محل همایش های برج میلاد تهران برگزار شد .
ساماندهی حدود 850 هزار پناهجوی افغانستانی در قالب طرح آمایش تاکنون
محمدی فر مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در نشست خبری مشترک با نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در ایران به خبرنگاران گفت : تاکنون حدود 850 هزار نفراز مهاجران افغانستانی مقیم 14 استان کشور در قالب طرح آمایش ساماندهی شده اند و درروزهای اخیر نیز با اجرای مجدد این طرح تعداد مهاجرین ساماندهی شده افزایش خواهد یافت .
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
 
خانه | بازگشت |
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.