توضیحات وزیر کشور درباره ورود پول‌های کثیف به سیاست، انتخابات و ساخت و ساز
وزیر کشور گفت: قاچاقچی و تروریست به دنبال کسب قدرت برای ایجاد حاشیه هم برای خود است و برای این کار پول خرج می‌کند. اگر هوشیار نباشیم و مراقبت و مقابله نکنیم بخشی از این پول‌ها قصد ورود به حوزه سیاست خواهند کردند.
فرمانداران باید بدانند که فرماندار نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و متعلق به هیچ فرد و یا گروه خاصی نیستند
مهندس مقیمی گفت : فرمانداران باید بدانند که فرماندار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و متعلق به هیچ فرد و یا گروه خاصی نیستند و باید به عنوان مجریان برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید از تمامی ظرفیت و توان خویش برای جبران عقب ماندگی ها در کشور استفاده کنند .
سخنان مهم وزیر کشور در جمع مدیران کل سیاسی استانداری های سراسر کشور
صندوق های رای ، امانت شما، حق الناس و ناموس شما هستند باید مواظب باشید به احدی در خصوص این مسایل توجه نکنید و دقت لازم را داشته باشید. من وزارت کشور و دولت را فدای یک فضای خاص سیاسی در کشور نمی کنم زیرا اینگونه سوء استفاده ها به اعتماد مردم و کشور آسیب می رساند . موضوع انتخابات حق الناس است و در این حوزه تقاضای من این است که رعایت جدی را داشته باشید و به هیچ وجه له و یا علیه هیچ شخصی در مباحث انتخابات استفاده نکنید.
نشست خبری دبیرکل همایش و رئیس شورای راهبری همایش ملی توسعه پایدار و متوازن منطقه ای
نشست خبری دکتر اصغر افتخاری دبیرکل همایش و رئیس شورای راهبری همایش ملی توسعه پایدار و متوازن منطقه ای برگزار شد.
نظریه‌پردازی برای حل مشکلات و تحکیم متقابل دولت و ملت / ایران پرچمدار اعتدال در عرصه بین‌المللی است
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار، به اهمیت تقویت پیوند و اعتماد مردم به دولت و دولت با مردم و نقش مهم حوزه های علمیه در این فرایند اشاره کرد و اظهار داشت: ما برای ارتباط گسترده تر با مردم نیاز به حوزه داریم و کلام و سخن طلاب، فضلا، سخنگویان، خطبا و مراجع عظام در تقویت این ارتباط بسیار تاثیرگذار است.
خبر مهم
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
 
خانه | بازگشت |
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.